Колектив шоу-студія «БЕБ» був створений на базі Комунального позашкільного навального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської   міської ради  у вересні 1992 року.

У 2001 р. наказом Міністерства   освіти  і  науки  України  від 17.07.2001 р. № 523 «Про присвоєння та підтвердження почесних звань «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив» шоу-студії «БЕБ» було присвоєно звання «Зразковий художній колектив». У 2006 та 2012 рр.  це звання було підтверджено наказом МОН України від 21.06.2006 р. № 472 та наказом № 21-К від 19.01.2012 р.  У 2016 році наказом  МОН від 18.08.2016 р.  № 996 «Про присвоєння та підтвердження почесних звань «Зразковий художній колектив»  і «Народний художній колектив» шоу-студії «БЕБ» було присвоєно звання «Народний художній колектив».

За 28 років існування колектив, який створила і по сей час очолює Наталія Вікторівна Ткаченко, набув творчого зросту. Вона зуміла створити згуртований колектив вихованців, захоплений спільною метою оволодіння мистецтвом хореографії на кожному рівні навчання, від початкового до вищого. Потужним є педагогічний склад колективу – професіонали, які відзначаються своєю працьовитістю, креативністю та любов`ю до своєї справи. Сьогодні пліч о пліч з Наталією Вікторівною працюють колишні вихованки шоу-студії «БЕБ» Курапіна Яна Олексіївна та Саралідзе Анастасія Андріївна, а також керівник  з акробатики Кравченко Віра Олександрівна.

Шоу-студії «БЕБ» — це стабільний дитячий колектив, який налічує близько 100 вихованців віком від 5 до 20 років.

Виховання художнього смаку, культури, знайомство з хореографічним мистецтвом, розвиток творчих здібностей дітей, об’єктивність у покладанні й прийнятті відповідальності за результати спільної танцювальної діяльності – головна мета роботи керівників колективу. Кожна репетиція – це пошук, експеримент, подолання труднощів, крок до нового. Результат – висока майстерність вихованців шоу-студії «БЕБ».

Колектив працює за комплексною програмою, в якій передбачено заняття  з класичної, естрадної та сучасної хореографії, акробатики. Це надає можливість

вихованцям з різними фізичними даними розширювати свої творчі здібності та можливості.

Наслідком кропіткої творчої праці керівників та вихованців шоу — студії  «БЕБ» стала участь у міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах та фестивалях, де вони за останній період отримали п’ять  дипломів Гран-прі, двадцять шість дипломів лауреата І ступеня, одинадцять дипломів лауреата ІІ ступеня, дев’ять дипломів лауреата ІІІ ступеня: «Білий лелека» — ХV Всеукраїнський відкритий фестиваль хореографічного мистецтва, «Коблевський бриз» — Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс, «Буковельський Зіркафест» — Міжнародний фестиваль – конкурс дитячо-юнацької творчості, «Єдина країна» — Всеукраїнський фестиваль-конкурс, «Музика кохання» — Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва та творчості, «Перлина у моря» — Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості, «Імперія зірок» — VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості, «Старе місто» — Всеукраїнський фестиваль-конкурс, «Зірки ХХІ сторіччя» — VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс, «Осіння феєрія талантів» — Всеукраїнський фестиваль-конкурс, «Арт-фест» — Міжнародний фестиваль-конкурс, «Єдина родина» Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої творчості, «Дніпровська осінь» — Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості, «Осіння феєрія в країні див» — Всеукраїнський фестиваль-конкурс, «Сяйво різдвяних зірок» — VІ Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської  та студентської творчої молоді.

У листопаді 2016 року колектив шоу-студія «БЕБ» прийняв участь у зйомках заключного етапу Всеукраїнського фестивально-конкурсного туру «Єдина країна» в рамках телевізійного проекту «Зіркафест» та у концерті пам’яті видатного українського композитора Миколи Мозгового, який проходив на головній сцені країни  Київського Національного палацу мистецтв «Україна».

Використовуючи засоби формування гармонійно розвинутої особистості через вивчення основ класичного та сучасного танцю, елементів народного танцю, керівники шоу-студії «БЕБ» створюють різножанровий, різноманітний за формами репертуар. Кожна хореографічна композиція має свою стилістику, оригінальність та неповторність. Вихованці мають можливість вивчати різні хореографічні напрямки та стилі: дитяча хореографія, естрадна хореографія, хіп-хоп, контемпорарі, модерн,   стилізована народна хореографія, джаз, локінг.

Зараз у репертуарі шоу-студії «БЕБ» налічується понад 50 танцювальних номерів. Кожен танець – це яскрава, феєрична вистава, цікава за змістом та оригінальна за композиційним рішенням, в підготовці якого велика увага приділяється музичному супроводу та костюмній базі. Всі костюми розробляються та шиються для кожної хореографічної композиції ексклюзивно.

Невід’ємною складовою частиною занять з хореографії є класичний станок та акробатика. На заняттях з акробатики вихованці оволодівають складними рухами тіла, що добре впливає на витривалість, вестибулярний апарат, систему дихання.  Це сприяє якісній підготовці вихованців колективу. Велику увагу в роботі над постановкою  танцювальних  композицій педагоги приділяють виконавській акторській майстерності дітей, вмінню виразити дух танцю за допомогою пластики та музики.

Шоу-студія «БЕБ» — це танцювальна сім’я: весела, дружня, запальна. У колективі зібралися ті, хто гармонійно поєднує хореографічне мистецтво та спорт, духовний і фізичний розвиток, власні таланти та вміння, професійність і задоволення від занять улюбленою справою. Взаємовідносини у колективі будуються на почуттях поваги один до одного, любові, дружби, взаємодопомоги та доброзичливості.

Related Projects