Вас вітає

Народний художній колектив шоу-студія «БЕБ»

Шоу-студія «БЕБ» розпочала свою діяльність на базі Комунального позашкільного навального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради у вересні 1992 року.

У 2016 році наказом  МОН від 18.08.2016 р.  № 996 «Про присвоєння та підтвердження почесних звань «Зразковий художній колектив»  і «Народний художній колектив» шоу-студії «БЕБ» було присвоєно звання «Народний художній колектив».

За роки існування колектив, який створила і до сьогодні очолює Наталія Вікторівна Ткаченко, набув творчого зросту. Вона створила згуртований колектив вихованців, захоплений спільною метою оволодіння мистецтвом хореографії на кожному рівні навчання, від початкового до вищого. Потужним є педагогічний склад колективу – професіонали, які відзначаються своєю працьовитістю, креативністю та любов`ю до своєї справи. Сьогодні пліч о пліч з Наталією Вікторівною працюють талановиті педагоги: Курапіна Яна Олексіївна та Захорольська Анастасія Андріївна, а також тренер з акробатики Кравченко Віра Олександрівна.

Шоу-студія «БЕБ» — це дитячо-юнацький хореографічний колектив, який налічує близько 100 вихованців віком від 5 до 20 років.

Виховання художнього смаку, культури, знайомство з хореографічним мистецтвом, розвиток творчих здібностей дітей, об’єктивність у покладанні й прийнятті відповідальності за результати спільної діяльності – головна мета роботи керівників колективу. Кожна репетиція – це пошук, експеримент, подолання труднощів, крок до нового. Результат – висока майстерність вихованців шоу-студії «БЕБ».

Колектив працює за комплексною програмою, в якій передбачено заняття  з класичної, естрадної та сучасної хореографії, акробатики. Це надає можливість

вихованцям з різними фізичними даними розвивати свої творчі здібності та можливості.

Наслідками кропіткої творчої праці керівників та вихованців шоу — студії  «БЕБ» стала участь та багаторазові перемоги у міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах і фестивалях.

Використовуючи засоби формування гармонійно розвинутої особистості шляхом вивчення основ класичного та сучасного танцю, елементів народного танцю, керівники шоу-студії «БЕБ» створюють різножанровий, різноманітний за формами репертуар. Кожна хореографічна композиція має свою стилістику, оригінальність та неповторність. Вихованці мають можливість вивчати різні хореографічні напрямки та стилі: дитяча хореографія, естрадна хореографія, хіп-хоп, контемпорарі, модерн, стилізована народна хореографія, джаз, локінг.

Кожен танок – це яскрава, феєрична вистава, цікава за змістом та оригінальна за композиційним рішенням, в підготовці якого велика увага приділяється музичному супроводу та костюмній базі. Всі костюми розробляються та шиються ексклюзивно для кожної хореографічної композиції .

Невід’ємною складовою частиною занять з хореографії є класичний станок та акробатика. На заняттях з акробатики вихованці оволодівають складними рухами тіла, що добре впливає на витривалість, вестибулярний апарат, систему дихання.  Це сприяє якісній підготовці вихованців колективу. Велику увагу в роботі над постановкою  танцювальних  композицій педагоги приділяють виконавській акторській майстерності дітей, вмінню виразити дух танцю за допомогою пластики та музики.

Шоу-студія «БЕБ» — це велика сім’я: весела, дружна, запальна. У колективі зібралися ті, хто гармонійно поєднує хореографічне мистецтво та спорт, духовний і фізичний розвиток, власні таланти та вміння, професійність і задоволення від занять улюбленою справою. Взаємовідносини у колективі будуються на почуттях поваги один до одного, любові, дружби, взаємодопомоги та доброзичливості.

Related Projects