Дитяча міська громадська організація «Асоціація захисту тварин» (ДМГО «АЗТ»)  –  організація, діяльність якої  направлена на допомогу та захист тварин; охорону природи; волонтерську роботу; пропаганду збереження навколишнього середовища. ДМГО «АЗТ» заснована у 2002 році. З того часу, члени асоціації – діти та молодь Дніпра, активно вирішують дані проблеми. Члени асоціації залучають до своєї діяльності небайдужих мешканців міста, співпрацюють з волонтерами.

Керуючим органом «Асоціації захисту тварин» — є Рада самоврядування, яка складається з голови, заступника голови, чотирьох голів комітетів, що працюють за напрямками — «Екологія», Прес-центр, «Долікарняна та ветеринарна допомога», «Культура та дозвілля». Рада самоврядування переобирається 1 раз на рік на щорічних зборах «АЗТ». Також, для організаційної роботи в Асоціації створені 4 філії, а саме:

  • філія Шевченківського району;
  • філія Соборного району;
  • філія Самарського району;
  • філія Центрального району.

На щорічних зборах ДМГО «АЗТ» члени асоціації звітують про свою діяльність та свої досягнення.

Дитяча міська громадська організація «Асоціація захисту тварин» —  дипломант Всеукраїнської недержавної програми «Жива планета ХХІ сторіччя» в номінації «Найкращі гуманітарні здобутки», лауреат Всеукраїнського конкурсу-огляду «Обличчям до тварин: Не зашкодь! Подбай! Допоможи!» в номінації «Гуманне ставлення до тварин». Вона створена на базі Комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради та об’єднує дітей віком від 6 до 18 років у кількості понад 560 чоловік.

   Основною метою Асоціації є:

  •  виховання любові та гуманного ставлення до тварин;
  • формування екологічної свідомості у дітей;
  • надання допомоги тваринам;
  • організація благодійних проектів, природоохоронних акцій.

Асоціація захисту тварин – організатор конкурсів дитячих творчих робіт  «Ми с тобою друзі», «Мій домашній улюбленець», свята «День зимуючих птахів», екологічних акцій «Захистимо безпритульних тварин», «Не рубай ялинку»,  «Піклування про зимуючих птахів», «Тепло дитячих сердець», виставки  тварин «Наші улюбленці» волонтерського проекту «Добро в твоєму серці», благодійного проекту «Добро починається с тебе».

Члени Асоціації захисту тварин  беруть активну участь у Всеукраїнських, обласних, міських конкурсах та природоохоронних акціях: «Мій рідний край – моя земля», «Дивовижний світ природи», «Первоцвіти Дніпропетровщини», «Птах року»,» Краще учнівське обє’днання»

Членами Асоціації  зібрано понад 5 тис. підписів під час Всеукраїнської акції на захист тварин для прийняття Закону України «Про захист безпритульних тварин та гуманне ставлення до них»,  5 тис. підписів на підтримку програми гуманного відношення до тварин у м. Дніпрі: будівництво притулку для безпритульних тварин, пропаганда моральної відповідальності за долю домашніх тварин . За роки свого існування вихованцями Асоціації підібрано та пристроєно більше 700 безпритульних тварин.

 

 

Наш сайтhttps://animalsprotect.org/

Сторінка Facebook:  https://www.facebook.com/assotsiatsiya/

Сторінка Instagram: https://www.instagram.com/assotsiatsiya/

Наш YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UC-N7YAIsQ6fUsCF8yjQ_Gug/featured

КОНКУРСИ

ПОЛОЖЕННЯ КОНКУРСІВ