90558512_101381568178330_3630090256746807296_n

Дитяча міська громадська організація «Асоціація захисту тварин» (ДМГО «АЗТ»)  –  організація, діяльність якої  направлена на допомогу та захист тварин; охорону природи; волонтерську роботу; пропаганду збереження навколишнього середовища. ДМГО «АЗТ» заснована у 2002 році. З того часу, члени асоціації – діти та молодь Дніпра, активно вирішують дані проблеми. Члени асоціації залучають до своєї діяльності небайдужих мешканців міста, співпрацюють з волонтерами.

Дитяча міська громадська організація «Асоціація захисту тварин» — дипломант Всеукраїнської недержавної програми «Жива планета ХХІ сторіччя» в номінації «Найкращі гуманітарні здобутки, лауреат Всеукраїнського конкурсу-огляду «Обличчям до тварин: Не зашкодь! Подбай! Допоможи!» в номінації «Гуманне ставлення до тварин у сім’ях, існує з 2000 року. Вона створена на базі Комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпропетровської міської ради та об’єднує дітей віком від 6 до 18 років.

Основною метою Асоціації є:

  • виховання любові та гуманного ставлення до тварин;

  • формування екологічної свідомості у дітей;

  • надання допомоги тваринам.

Асоціація захисту тварин – організатор конкурсу дитячих творчих робіт: «Мій домашній улюбленець», конкурсу відеороликів: «Ми з тобою друзі», «Пташина ялинка», екологічних акцій: «Захистимо безпритульних тварин», «Не рубай ялинку», «Піклування про зимуючих птахів», «Тепло дитячих сердець», виставок тварин, волонтерського проекту «Добро в твоєму серці».

Члени Асоціації захисту тварин беруть активну участь у всеукраїнських, обласних, міських конкурсах та природоохоронних акціях: «Мій рідний край – моя земля», «Годівничка», «День зустрічі птахів», «Новорічна композиція».

Членами Асоціації зібрано понад 5 тис. підписів під час Всеукраїнської акції на захист тварин для прийняття Закону України «Про захист безпритульних тварин та гуманне ставлення до них»,  5 тис. підписів на підтримку програми гуманного відношення до тварин у м. Дніпропетровську: будівництво притулку для безпритульних тварин, пропаганда моральної відповідальності за долю домашніх тварин та ін. За роки свого існування вихованцями Асоціації підібрано та пристроєно більше 600 безпритульних тварин.

Наш сайтhttps://animalsprotect.org/

Сторінка Facebook:  https://www.facebook.com/assotsiatsiya/

Сторінка Instagram: https://www.instagram.com/assotsiatsiya/

Наш YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UC-N7YAIsQ6fUsCF8yjQ_Gug/featured