Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр позашкільної роботи №1» Дніпровської міської ради розпочав свою роботу ще в далекому 1984 році. На сьогодні це комплексний заклад позашкільної освіти, де плідно працюють гуртки для дітей та молоді віком від 4 до 18 років.
У діяльності закладу створюються максимально сприятливі умови для інтелектуального, творчого і фізкультурно-оздоровчого розвитку дітей, розробляється й упроваджується новий зміст позашкільної освіти, прогресивні технології, створюються умови для реалізації творчих здібностей кожної дитини.
Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр позашкільної роботи №1» Дніпровської міської ради входить до Переліку   найбільших позашкільних навчальних закладів державної та комунальної власності системи Міністерства освіти і науки України. 
Заняття в гуртках проводяться не тільки на базі позашкільного закладу, а й у двох підрозділах і трьох клубах за місцем проживання, що розташовані за адресами:
— вул. Новосільна, б. 19А;
— пр. Олександра Поля, б. 70А;
— вул. Космодромна, б. 8;
— узвіз Крутогірний, б. 9;
— вул. Ливарна, б. 3;
— вул. Запорізьке шосе, б. 40 – клуб за місцем проживання «Гармонія»;
— вул. Запорізьке шосе, б. 48 — клуб за місцем проживання «Фенікс»;
— ж/м Тополя-3, б. 31 — клуб за місцем проживання «Фантазія».
Заклад відвідує понад 3000 вихованців, які являються багаторазовими переможцями фестивалів, конкурсів та змагань міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
На теперішній час у закладі функціонує понад 130 гуртків. Вихованці мають можливість займатися улюбленою справою, розвивати свої творчі здібності, а саме: навчатися співати  й танцювати, працювати з глиною та лозою, займатися конструюванням одягу, вишивкою  і в’язанням, оволодіти мистецтвом різьблення по дереву, грою на фортепіано, отримати знання з дизайну, петриківського розпису, графіки та живопису, вивчати англійську мову, театральне та циркове мистецтво, оволодіти прийомами кунг-фу, козацького двобою та джиу-джитсу, навчитися туризму  та пізнати секрети скаутів, проявити милосердя, дбаючи про домашніх та безпритульних тварин, повноцінно, якісно та з задоволенням підготуватися до навчання в школі тощо.
Батьки наших вихованців почувають себе спокійно тому, що впевнені – дітей навчають  і виховують досвідчені педагоги. Педагогічний склад нашого закладу – це висококваліфіковані спеціалісти різних галузей освіти, культури, мистецтва та спорту, що сприяє визначенню стратегічних напрямків розвитку позашкільної освіти і вихованню відповідно до соціальних, культурних, дозвіллєвих умов життєдіяльності дітей та молоді.

Зустрічаємо з любов’ю, проводжаємо з гордістю!
Ми чекаємо саме на Вас! 

Приєднуйтесь до нашої великої родини!