Вас вітає

гурток художньо-технічної творчості «Пролісок»

Гурток художньо-технічної творчості «Пролісок» розпочав свою діяльність   у 2017 році під керівництвом  креативного  та  сучасного педагога — Вікторії Віталіївни Полонської – Колотило.

Життєве кредо: «Людина віддзеркалюється у своїх вчинках»

Педагогічне кредо: «Не обіцяй добро чинити людям, а просто, якщо можеш, то зроби

      На сьогодні гурток відвідує більше  40 вихованців віком від 5 до 17 років.  Освітня програма  поєднує  розмаїття видів художньо-технічної  творчості як окремих дисциплін та  викладаються з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей.

Основним  напрямком у роботі гуртка є — виготовлення різноманітних виробів із фоамірану. Маленькі вихованці навчаються виготовляти з цього сучасного матеріалу  найпростіші вироби. Поступово вихованці вчаться працювати з гарячим клеєм.  За його допомогою вони виготовляють більш складні вироби – об’ємні картини, сувеніри, ляльки, світильники. Також виготовляють із фоамірану квіти та прикраси.

Заняття в гуртку допоможуть зробити дозвілля дітей цікавим і пізнавальним, навчать їх виготовляти подарунки друзям і близьким своїми руками з використанням різних технік, творчих прийомів і матеріалів

Зміна видів творчої діяльності дозволяє не згаснути інтересу до занять та робить процес навчання більш ефективним.

Навчання у гуртку здійснюється за трьома освітніми рівнями: початковий, основний та вищий.

Вихованці гуртка є багаторазовими переможцями міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів.

Related Projects