Хореографічна студія «Грація» була створена на базі Комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради у лютому 2005 року.

У 2015 р. наказом Міністерства освіти і науки України від 10.08.2015 р. № 864 «Про присвоєння та підтвердження почесних звань «Зразковий художній колектив» і «Народний художній колектив»  хореографічній студії «Грація» було присвоєно звання «Зразковий художній колектив».

За 15 років існування колектив, який зараз очолюють справжні фахівці, досвідчені педагоги Відмич Наталія Валентинівна та Свєрчкова Яна Олегівна, набув творчого зросту, накопичений великий практичний досвід роботи з дітьми різних вікових категорій. У 5 групах цього колективу навчається 107 вихованців віком від 5 до 18 років.

Професіоналізм, творча зрілість колективу та високий художній смак керівників дозволили хореографічній студії «Грація» неодноразово ставати переможцями престижних фестивалів та конкурсів, де колектив отримав два дипломи Гран-прі, тридцять чотири дипломи лауреата І ступеня, сорок вісім дипломів лауреата ІІ та ІІІ ступенів. За останні п’ять років вихованці хореографічної студії «Грація» взяли активну участь більш ніж у 132 різноманітних заходах: районних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, концертах, а саме: «Перші кроки до зірок» – всеукраїнський фестиваль-конкурс (2015 р.), «Буковельський Зіркафест» – міжнародний фестиваль-конкурс дитячо — юнацької творчості (2015, 2016 рр.), «Планета натхнення» – всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль-конкурс (2016 р.), «Білий лелека» – всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва (2016 р.), «Коблевський бриз» – всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс  (2016 р.), «Зірки ХХІ сторіччя» – міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості (2016, 2017 рр.), «Зоряні мости» – всеукраїнський фестиваль для дітей та молоді (2017 р.), «Art Rave» – міжнародний фестиваль мистецтв нового покоління (2018 р.), «Зіркафест. Київська веселка» – міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс (2018 р.), «Осіння феєрія талантів» – всеукраїнський фестиваль-конкурс (2018 р.), «Start of the Stars» – всеукраїнський фестиваль-конкурс багатожанрових  мистецтв (2019 р.), «Три кити в океані дитячих талантів» – всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості (2019 р.).

Хореографічна студія «Грація» – це  великий і згуртований колектив зі сміливими творчими планами та можливостями. Видовищність концертних виступів колективу посилюється барвистістю костюмів, емоційністю і виразністю виступу. Любов дітей до танцювального мистецтва та зацікавленість заняттями хореографією сприяють творчому зростанню і успіху колективу. Вихованці набувають знання та вміння з класичної, народної, сучасної та естрадної хореографії. Також діти вивчають основні елементи гімнастичних та акробатичних вправ, які потім використовують в танцювальних композиціях.

З кожним роком програма колективу стає більш насиченою і цікавою, танцювальні композиції вирізняються високою майстерністю та оригінальністю. Всі концертні номери  – це цікаві сюжетні характерні композиції, своєрідні танцювальні міні-вистави.  

Концертні виступи, розважальні заходи, творчі зустрічі – все це створює сприятливу, дружню атмосферу у дитячому колективі. Хореографічна студія  «Грація» – згуртований колектив педагогів, дітей та їх батьків. Велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню дітей, вивченню українського народного танцю, композиційному підлаштуванню під сучасну інтерпретацію. Постановки цікаві оригінальністю сюжетів, колоритністю сценічних костюмів.

За багато років існування в колективі склались власні традиції. Крім навчальної діяльності в хореографічній студії «Грація» проводиться виховна робота. Керівники організовують відпочинок дітей під час канікул, проводять розважально-пізнавальні програми, тематичні заходи, дні іменинника.

Репертуар колективу містить хореографічні композиції найрізноманітніших танцювальних стилів: дитяча хореографія, естрадна хореографія, сучасна хореографія, народна стилізація.

Вихованці з великим бажанням відвідують заняття у гуртку, тим самим розвивають і примножують свій творчий потенціал і здібності, вивчають різноманітні види танцю, складні танцювальні «па», створюють цікаві хореографічні постановки, демонструють свій талант під час виступів. Крім цього, заняття несуть цілу низку позитивних емоцій для своїх вихованців: це і можливість красиво координувати свої рухи з музикою, це і правильна осанка, це і вміння пластично, граціозно рухатись, це  і художньо-естетичний аспект.

Велику допомогу в організації освітнього процесу надають батьки. Керівники і батьки живуть радощами і успіхами дітей. Все це створює атмосферу єдності, творчого підйому, єдиної родини – педагогів, вихованців та їх батьків.

Танок – це мистецтво, завдяки якому діти не тільки розвиваються фізично, а вчаться втілювати свої почуття, відчувати художні образи, рухи, жести. Все це прищеплюють своїм вихованцям Наталія Валентинівна та Яна Олегівна.

Відзнаки педагогів

Конкурси та фестивалі

ФОТО ЗВІТИ

Related Projects