Вас вітає

театр мод  «Графіті»

Дівчата завжди мріяли бути гарними, але саме зараз у кожної дівчини поряд із бажанням бути красивою виникає думка стати моделлю. Але не просто моделлю, а стильною моделлю.

Для сучасної молодої людини сьогодні недостатньо бути тільки моделлю або модельєром. Юні модельєри одночасно навчаються модельному мистецтву. Покази колекцій одягу театру мод перетворюються на театральне дійство.

Театр мод «Графіті» було засновано у 1998 році. Гурток відвідують діти віком від 8 до 18 років. Багато вихованців-випускників стали професійними моделями. Педагоги театру мод розвивають естетичний смак дітей на кращих взірцях модельного мистецтва, допомагають вихованцям стати стильними, креативними, досягти високих особистих показників.

Навчання гуртківців здійснюється за адаптованою Міністерською програмою, яка передбачає теоретичні заняття (лекції), практичні заняття (малювання, дефіле, хореографія, виступи на сцені, створення колекції, постановки модельних виходів, які паралельно проходять протягом усього курсу. Вихованці беруть участь у концертно-масовій діяльності Центру позашкільної роботи № 1, фестивалях та конкурсах міського, всеукраїнського та міжнародного  рівнів.

Протягом  існування театру мод «Графіті» було створено багато різноманітних за своїм творчим рішенням колекцій одягу.

 

Related Projects