Секція бойових мистецтв «Лотос» була заснована у 1981 році. З того часу і по сьогоднішній день, тренером та інструктором секції є педагог вищої категорії, голова обласної федерації «Козацького двобою» — Букреєв Ігор Євгенович.

Секція функціонує за такими напрямками:

– фізкультурно-оздоровчий;

– військово-патріотичний.

Навчальний матеріал в секції бойових  мистецтв «Лотос» викладається за двома дисциплінами:

— «Козацький двобій»;

— «Східні бойові мистецтва» (контактне карате, кунг- фу).

«Лотос» працює по програмі, яка розроблювалась та вдосконалювалась не один рік. Навчальна програма разрахована на різні вікові категорії (від 5 до 18 років). Вона  основана на поглибленому теоретичному навчанні та практичній реализації в сучасних умовах змагальної практики.

Основні задачі над якими працює секція бойових мистецтв «Лотос»:

  • забезпечення всебічної фізичної підготовки;
  • формування техніко-тактичної підготовки;
  • всебічне фізичне і моральне оздоровлення учнів;
  • пропаганда здорового образу життя вихованців;
  • підвищення рівня тренованості;
  • прищеплення навичок, щодо дотримання спортивної етики та дисципліни.

Секція бойових мистецтв «Лотос» веде постійну пропаганду здорового способу життя серед підростаючого покоління. Керівник секції на заняттях враховує не тільки загально фізичний стан своїх вихованців, а й їх індивідуальні та фізіологічні особливості. Педагог приділяє велику увагу розвитку гнучкості у вихованців, швидкості реакції, застосовує  індивідуальний підхід до кожної дитини та вчить юних спортсменів керувати  своїми емоціями, поведінкою, рухами.

Усі засвоєнні знання, вміння й навички здобуті на тренуваннях, вихованці вміло застосовують під час участі у змаганнях та чемпіонатах. Юні спортсмени «Лотос» постійно стають володарями призових місць та переможцями змагань, чемпіонатів різних рівнів (від міських до міжнародних), проте ніколи не зупиняються на досягнутому!

Related Projects