Вас вітає

Народний художній колектив

вокальна кавер-студія «Soul-made»

«Пісня – це душа народу,

це безмежне поле, засіяне зерном історії і

 заквітчане людськими надіями»

Народний художній колектив вокальна кавер-студія «Soul-made» був створений на базі КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР.

Зараз з вихованцями колективу працюють  справжні фахівці, великі ентузіасти, досвідчені педагоги:

керівник Кошара Алевтина Володимирівна

хореограф  Власова Маріка Андріївна

акомпаніатор Жадан Ірина Вікторівна

 

За час існування народного художнього колективу вокальної кавер-студії «Soul-made» педагогам вдалось створити стабільний дитячий колектив, який відвідують вихованці віком від 5 до 20 років. Сьогодні це динамічний, яскравий, працездатний вокальний колектив, що користується широкою популярністю у місті Дніпрі та далеко за його межами.

Навчальна програма колективу спрямована на досконалу  підготовку вихованців з вокалу та хореографії. Під час роботи над вокальними номерами приділяється велика увага акторській майстерності, емоційній та сценічній виразності вихованців.  Заняття з вокалу дають можливість розвивати у дітей музичний слух, пам’ять, почуття ритму, сформувати музичне мислення. В процесі навчання мистецтву співу вихованці опановують технічні та художньо-виразні засоби виконання, а також оволодівають системою співацьких навичок та вмінь: правильною вокальною поставою, звукоутворенням, диханням, дикцією. На заняттях гуртка панує атмосфера гармонії та доброзичливості, що створює позитивну енергію, притаманну мистецтву.

У колективі велика увага приділяється прищепленню інтересу та любові до музики, формуванню у вихованців естетичних ідеалів, внутрішнього духовного світу та духовної культури засобами мистецтва та спілкування. Заняття сприяють вихованню  поваги та любові до народної пісні як особливої області музичної культури.

Даному колективу властиві неповторні манера та стиль виконання, різноманітність ансамблевих прийомів співу і особливий колорит, характер звучання. Сценічна виразність, змістовність, естетичність, життєствердження та театралізованість – головні риси народного художнього колективу вокальної кавер-студії «Soul-made». Це  різноплановий колектив, який працює в різних стилях та жанрах сучасного вокального мистецтва. Кожен номер – неповторна міні-вистава, приваблива за змістом, виразна за композиційним втіленням, емоційна та досконала за виконавчою майстерністю.

Професіоналізм, творча зрілість колективу та високий художній смак керівників дозволили вихованцям неодноразово ставати переможцями престижних фестивалів та конкурсів. Високі показники та досягнення дітей дали змогу колективу увійти в когорту найкращих вокальних колективів міста.

Цікавих сторінок в біографії колективу чимало. Це творчі виступи і перемоги на різноманітних сценах. Творчість народного художнього колективу вокальної кавер-студії «Soul-made»відома і далеко за межами України. Колектив є лауреатом багатьох міжнародних фестивалів .

Народний художній колектив вокальна кавер-студія «Soul-made» – колектив однодумців, діяльність якого керівники і вихованці будують спільними зусиллями. Це головна умова, яка веде до росту та успіху колективу, приводить до зацікавленості, любові та професійної орієнтації дітей.

Related Projects