“Пісня – це душа народу,

це безмежне поле, засіяне зерном історії і

 заквітчане людськими надіями”

Народний художній колектив Театр пісні «Альянс» був створений на базі Комунального позашкільного навчального закладу  «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради  у 1996 році.

У 2003 році в житті Театру пісні «Альянс» відбулась важлива подія – колектив отримав звання «Зразковий художній колектив» (Наказ Міністерства освіти і науки України  від 18.11 2003 р. № 770). У 2008 та 2014 роках Театру пісні «Альянс» було підтверджено звання «Зразковий художній колектив» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 05.08 2008 р.  № 733  та від 30.01.2014 р. № 87). А в 2018 році колектив отримав  почесне звання «Народний художній колектив» (Наказ Міністерства освіти і науки України  від 28.09.2018 р. № 1035).

Зараз з вихованцями колективу працюють  справжні фахівці, великі ентузіасти, досвідчені педагоги: керівники Театру пісні «Альянс» – відмінник освіти України Стернад Наталія Анатоліївна, колишні вихованки колективу Кошара Алевтина Володимирівна, Юрченко Марія Романівна, хореограф  Власова Маріка Андріївна, акомпаніатор Жадан Ірина Вікторівна. За час існування Театру пісні «Альянс» педагогам вдалось створити стабільний дитячий колектив, у якому навчається понад 100 вихованців віком від 5 до 20 років.

Сьогодні це динамічний, яскравий, працездатній художній колектив, що користується широкою популярністю у місті Дніпрі та далеко за його межами.

Навчальна програма Театру пісні «Альянс» направлена на досконалу  підготовку з вокалу та хореографії .При роботі над вокальними номерами приділяється увага акторській майстерності, емоційній та сценічній виразності вихованців.  Заняття з вокалу дають можливість розвивати у дітей музичний слух, пам’ять, почуття ритму, сформувати музичне мислення. В процесі навчання мистецтву співу вихованці опановують технічні та художньо-виразні засоби виконання, а також оволодівають системою співацьких навичок та вмінь: правильною вокальною поставою, звукоутворенням, диханням, дикцією. На заняттях гуртка панує атмосфера гармонії та доброзичливості, що створює позитивну енергію, притаманну мистецтву.

У колективі велика увага приділяється освітньому процесу – прищепленню інтересу та любові до музики, формуванню в учнів естетичних ідеалів, внутрішнього духовного світу та духовної культури засобами мистецтва та спілкування. Заняття сприяють вихованню  поваги та любові до народної пісні як особливої області музичної культури.

Цьому колективу властиві неповторні манера та стиль виконання, різноманітність ансамблевих прийомів співу і особливий колорит, характер звучання. Сценічна виразність, змістовність, естетичність, життєствердження та театралізованість – головні риси Театру пісні «Альянс». Це  різноплановий колектив, який працює в різних стилях та жанрах  сучасного вокального мистецтва. Кожний номер – неповторна міні-вистава, приваблива за змістом, виразна за композиційним втіленням, емоційна та досконала за виконавчою майстерністю.

Професіоналізм, творча зрілість колективу та високий художній смак керівників дозволили вихованцям неодноразово ставати переможцями престижних фестивалів та конкурсів. Високі показники та досягнення дітей дали змогу Театру пісні «Альянс» увійти в когорту найкращих вокальних колективів міста.

Цікавих сторінок в біографії колективу чимало. Це творчі виступи і перемоги на різноманітних сценах. Театр пісні «Альянс» – лауреат всеукраїнських фестивалів: «З Україною в серці», «Empire of stars»,  «Bugaz Agua Fest», «Зоряна хвиля», «Планета натхнення», «Зіркове майбутнє», «Gold Star», «Music Land», «Start of the Stars-2019», а також міжнародних фестивалів: «Пісня на біс», «Дніпро – ріка дружби», «Зоряна хвиля», «Осінній серпантин», «Планета Зірок», «Буковельський Зіркафест», «Весняна феєрія», «Фестивальний марафон», «Зірки ХХІ сторіччя», «Квітуча країна», «Співограй», «Мистецтво і  море без кордонів» та багато інших.

Творчість Театру пісні «Альянс» відома і далеко за межами України. Колектив є лауреатом міжнародних фестивалів «Угорські ігри» у м. Будапешт (Угорщина), «Summer star» та «Звездни  мостове» у м. Кітен (Болгарія), «Арт-фест» у м. Окуджалар (Турція).

Театр пісні «Альянс» – колектив однодумців, діяльність якого керівники і вихованці будують спільними зусиллями. Це головна умова, яка веде до росту та успіху колективу, приводить до зацікавленості, любові та професійної орієнтації дітей.

ВЕСЕЛІ БУДНІ

РОБОТА В СТУДІЇ

Інші гуртки