Вас вітає 

Зразковий художній колектив

хореографічна студія народно-сценічного танцю

«ЗОРЯНИЙ»

В 2014 році було засновано хореографічний гурток народно-сценічного танцю «Зоряний». Керівники ансамблю магістри хореографії, балетмейстери-викладачі, солістки «Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич» Дніпропетровської обласної ради  Погребняк Раїса Сергіївна та Ляшенко Світлана Володимирівна.
Опанування народно-сценічного танцю вчить любити і поважати народне мистецтво, залучає до культурних надбань і цінностей народу, виховує почуття патріотизму і шани до української етнографії, сприяє проникненню дитини в танцювальну культуру інших народів. Вивчаючи народно-сценічний танець, вихованець відпрацьовує координацію всіх частин тіла, витривалість, дихання, розвивається фізично.
Основною метою програми є формування та розвиток хореографічних здібностей вихованців засобами класичної та народно-сценічної хореографії і надання їм допрофесійної хореографічної підготовки.

Програма розрахована на 8 років навчання для дітей віком від 6 до 15 років.

На заняттях діти вивчають:

— основи класичної хореографії (вправи біля станка та на середині зали);

— партерний екзерсис (комплекс тренувальних вправ, які складають основу уроку класичного танцю, що сприяє розвитку сили м’язів, еластичності зв’язок, вихованню виворітності, стійкості і правильної координації рухів у вихованців);

—  елементи естрадної хореографії та акробатики;

—  українську народну хореографію та танці народів світу.

Вже з першого року існування колектив розпочав активну концертну діяльність. Участь у районних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях принесли колективу нагороди: дипломи Гран-прі, І, ІІ, ІІІ ступенів:

міські фестивалі: «Зоряне коло», «Творче майбутнє»; обласні фестивалі «Z_ефір», «Моє Придніпров’я»; всеукраїнські фестивалі: «Нас єднає Дніпро», «100 ПА»; міжнародні фестивалі: «Веселкова  Терпсихора», «Самоцвіти», «Якщо кохаєш».

Але заняття у гуртку «Зоряний» це не тільки сумлінна праця у танцювальній залі, але й насичене та різнобарвне культурне життя – відвідування театрів, тематичних концертів та, звичайно ж, яскраві свята у дружньому колі нашої зоряної родини.

 

 

https://www.facebook.com/Зоряный-Ансамбль-Народного-танца-Зоряний-121440195191224/

Related Projects