ВАС ВІТАЄ

Театральна студія «Інженю»

Театральна студія «Інженю» функціонує з 1994 року. За роки її існування понад 400 дітей та підлітків відкрили для себе чарівний світ театру.

Якщо ви запитаєте у гуртківців студії «Інженю» що означає їх назва, вам скажуть: «Амплуа». Інженю у перекладі з французької – амплуа актриси, яка виконує ролі наївної дівчини.

Чотирнадцять років тому, коли створювався колектив, у ньому були лише дівчата – відкриті, простодушні, трішки наївні. Кожна з них мріяла після школи вступити у театральний заклад і стати великою актрисою. Але, кожний, хто коли-небудь доторкнувся до театрального мистецтва, знає, що акторська праця – це 1% таланту та 99% важкої праці. А ще – бажання, вміння дивитися та бачити, слухати та чути, спостерігати життя та органічно переносити на сцену накопичений досвід, щоб образи, утворенні дітьми були «справжніми», а не награними. Тому, всі діти, які приходять в цей колектив, проходять школу акторської майстерності, де розвиваються за всіма можливими напрямками: сценічна вимова, пластика, розвиток уваги, робота над етюдами у запропонованих обставинах та багато іншого.

У студії діти вчаться краще розуміти людей, знаходять відповіді на ті запитання, які турбують. Тут вони знаходять справжніх товаришів. Звідсіля йдуть у доросле життя, а деякі йдуть акторським шляхом, пов’язують своє життя з театром або телебаченням.

За 18 років існування студійцями було зіграно понад 23 вистави. Серед них п’єси Гільєрмо Фегейредо «Лисиця та виноград», «Епоз», О. Олеши «Три товстуни», моно-вистава «Мерлін Монро», мюзикли «Вовк та семеро козенят», «Сон дощу, або нові пригоди Дюймовочки», «З’явилися – не запилилися», «Пригоди в країні Мульті-Пульті», «Пригоди принцеси Крикліни», «Як Несміяну розсмішили», «Кицин дім», «Нові пригоди Буратіно», «Казка про загублений час», «Чарівниця Смарагдового міста», «Білосніжка», мініатюри на шкільну тематику тощо.

В репертуарі театральної студії «Інженю» багато постановок, але колектив живе не ізольованим життям, вихованці колективу беруть активну участь у заходах району, міста та області.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Related Projects