Гурток

естрадного мистецтва

театр пісні

«Біс»

Керівник: Тетяна Валеріївна Гребенюк

Телефон закладу: +38 068 564 64 79

Адреса: вул. Ливарна, буд. 3

Вік гуртківців: від 6 до 18 років

Розклад занять:

Дитячий театр пісні «БІС» створений у листопаді 1990 року. 5 листопада 2010 святкував своє 20 — ти річчя. Беззмінний організатор і художній керівник Гребенюк Тетяна Валеріївна. За час роботи колектив відвідували більше 750 дітей. В даний час в колективі займається понад 50 осіб від 6 до 18 років. Колектив багато гастролює, бере участь в міжнародних, всеукраїнських, обласних і міських фестивалях і конкурсах вокальної творчості. Є учасником різних телевізійних проектів.

Тетяна Валеріївна Гребенюк — художній керівник, поет, композитор.

Головне завдання керівника Тетяни Гребенюк — прищепити любов до музики, пісні, танцю, зробити їх дитинство яскравим і незабутнім!

Тетяна Гребенюк написала понад 100 пісень для дітей і дорослих, випустила два авторських альбоми, права захищені авторськими свідоцтвами, зареєстрованими в управлінні авторських прав м. Київ. «Юним слухачам з любов’ю», «Україно моя!» під такими назвами вийшли альбоми пісень, написані для учасників театру пісні «БІС».

Колектив має велику кількість гідних нагород, таких як: дипломи та пам’ятні призи володарів Гран — Прі, I і II премій, грамоти та подяки різних міських та обласних управлінь, а також мера міста та голови обласної ради. Практично всі учасники театру пісні мають сольні програми, багато стали гордістю не тільки колективу, але й нашої країни, стаючи переможцями різних конкурсів вокального мистецтва. Театр пісні в своєму репертуарі налічує понад 300 творів, в тому числі великий блок пісень про Велику вітчизняну війну. Багато випускників театру пісні пов’язують своє життя з музикою професійно. Театр пісні «БІС» має свою студію звукозапису. У багатьох учасників театру є свої відеокліпи, пісенні альбоми. Діти мають можливість вчитися на професійному обладнанні, досягати вокальної та хореографічної майстерності. У театрі крім вокалу, учасники навчаються майстерності танцю, сценічного руху, акторській майстерності та всьому необхідному для того, щоб стати справжнім, хорошим естрадним виконавцем.

Related Projects