«Дитяча творча майстерня»

Дитяча творча майстерня являє собою гурток декоративно — прикладного спрямування і передбачає протягом навчального року навчити дітей різноманітним видам рукоділля — від українських народних до сучасних.

   Заняття  в гуртку «Дитяча творча майстерня» — прекрасний засіб розвитку творчої активності, розумових здібностей, естетичного смаку, а також конструкторського мислення дітей. Особливо важливо, що діти пізнають значущість своєї праці, її користь.

    Під час занять гуртківці мають змогу отримувати теоретичні і практичні знання шляхом виготовлення ляльок, м’яких іграшок, різноманітних сувенірів, картин зі шкіри, панно у техниці ізонитка та інші. 

    Робота гуртка ґрунтується на принципах: доступності, поступового розширення й ускладнення матеріалу, єдності виховання та навчання.

    На заняттях використовуються різноманітні методи навчання: словесні, наочні, практичні.

   Навчальна програма гуртка відповідає основному рівню і розрахована на 216 годин упродовж року. Заняття у гуртку проводяться 3 рази на тиждень і мають тривалість – 2 години. Вік вихованців від 6 до 13 років.

   Мета гуртка – залучити дітей до активної праці, прищепити любов до народної творчості, культури, збагатити духовний світ дітей, навчити їх розуміти прекрасне, цінувати та створювати його самостійно. Формувати практичні навички творчої діяльності, розуміння зв’язку образного вирішення твору з ідеєю та задумом. Розвивати творче мислення у дітей, почуття матеріалу, кольору, конструктивні вміння. Виховувати бережливе ставлення до предметів і засобів праці, культури побуту.

Основні завдання програми гуртка «Дитяча творча майстерня» наступні:

  •  розвиток творчих здібностей вихованців;
  • прищеплення  інтересу до творчої праці;
  • виховання художнього смаку  і працьовитості;
  • вдосконалення трудових умінь і навичок.

     Роботи дітей приймають  участь у  міських та обласних виставках декоративно-ужиткового мистецтва. Участь у роботі гуртка допомагає гуртківцям набути необхідних знань, умінь, відкриває широкий простір для естетичного розвитку, сприяє різнобічному розвитку дітей, виховує у них терпіння, наполегливість, посидючість.

 Виховною метою гуртка є самоствердження особистості дитини, радість спілкування в колективі однодумців, взаємоповага  та дисциплінованість.

РОБОТИ ДІТЕЙ  

Related Projects