Гурток підготовки до школи

«Інтелект»

Керівник: Наталія Леонідівна Тонконог

Телефон закладу: +38 068 564 64 79

Адреса: ж/м Тополя — 1, б.8А

Вік гуртківців: від 5 до 6 років

Розклад занять:

Головною метою підготовки до школи є забезпечення вільної адаптації дитини у першому класі, навчання вмінню слухати, чути, зосереджуватися, спілкуватися з однолітками, отримувати задоволення від навчання.

Діти навчаться орієнтуватися у просторі та навколишньому середовищі, отримувати та опрацьовувати інформацію, розвинуть пам’ять та логічне мислення, дрібну моторику рук.

Навчаться читати та робити звуковий аналіз слова, підготують руку до письма, навчаться працювати з цифрами у межах простих дій.

Підготовка до школи проходить у цікавій, веселій та легкій атмосфері, що дозволяє дітям отримувати задоволення від навчання.

Наближається той час, коли ваша дитина буде гордо крокувати в школу, в перший клас.

Самі діти ще не дуже переживають з цього приводу.

А ось у батьків в зв’язку з цим виникає маса переживань, хвилювань:

що дитина повинна знати, вміти перед школою,

яку школу вибрати, до чого більш схильний майбутній першокласник і так далі.

Звичайно ж, кожна дитина індивідуальна. Одне можливо сказати – готувати дитину до школи обов’язково потрібно.

І не за місяць-два до вступу в перший клас, а набагато раніше. Це значно полегшить адаптаційний період, допоможе у навчанні в школі.

Підготовка до школи включає такі компоненти:

Інтелектуальна, пізнавальна (вміння читати, писати, рахувати);

Фізіологічна підготовка (стан здоров’я, достатній рівень дозрівання організму);

Психологічна готовність дитини (контроль поведінки, уміння слухати вчителя).

На наших заняттях діти вчаться не просто писати, читати і рахувати, а також самостійно приймати рішення, висловлювати свою думку, міркувати, будувати взаємини з однолітками, працювати в колективі.

Ми намагаємося викликати в дитини позитивну установку на роботу: починати урок з посмішки, завдання, посильні для виконання (індивідуальний підхід), оцінка результатів діяльності, нагородження за кожен успіх.

І що дуже важливо: дітям дуже подобається вчитися.

Для нас важливою метою є те, щоб дитина йшла до школи з радістю, не сумніваючись у тому, що вчитися цікаво.

Наша програма побудована таким чином, щоб дитина, досягнувши 6-річного віку, змогла впевнено почувати себе на шкільній лаві, а батьки не хвилювалися про те, що дитині буде складно засвоїти шкільну програму.

Ми працюємо за авторськими програмами, які написані з урахуванням нових потреб, знань маленької людини в сучасному світі.

Щороку вносячи зміни, доповнення для більш вдосконаленої підготовки.

Заняття проходять 2 рази на тиждень. Ігри, завдання і вправи на занятті спрямовані на розвиток прагнення до навчання, способів мислення і пам’яті.

Підготовка дитини до школи проходить в невимушеній ігровій формі, дитина отримує основну базу необхідних знань і навичок, при цьому не втрачаючи інтерес у дитини до розвитку і навчання в подальшому.

Related Projects