«Світ чудес» — це постійні творчі зустрічі дітей дошкільного  віку з креативною та вигадливою  педагогом-організатором, клубу за місцем мешкання «Фенікс», Мойсовою Маєю Юріївною. Цікаві заняття, всебічний та соціальний розвиток дітей, ґрунтується на програмі розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі». Програма обумовлена тим, що саме в дошкільному віці виникає перший схематичний образ цілісного дитячого світогляду, образ світу та себе в ньому. Дитина намагається пізнати навколишній світ та свої зв’язки з ним. Упорядкувати, пояснити, наповнити змістом життя, перевірити на власному досвіді здобуту інформацію – в цьому допоможе малечі «Світ чудес».

Своє викладання матеріалу педагог-організатор Майя Юріївна базує на необхідності виховання свідомості, формуванні у дошкільників елементарних форм відповідального самовизначення, розвитку у них почуття власної гідності, що ґрунтується на самоповазі.

«Світ чудес» — це світ пізнавальних занять, свят, розваг, культурного розвитку малечі.

 У програмі навчання робиться наголос на важливість оснащення дошкільника системою життєво-необхідних знань, умінь і навичок (розвиток фонду «можу»), а також формування потребово-мотиваційної сфери (розвиток фонду «хочу»).      

«Світ чудес» завжди приймає усіх охочих дітей, віком від 5-ти до 6-ти років, з понеділка по п’ятницю.

Related Projects