Вас вітає

студія образотворчого мистецтва «Веселка»

Світ навколо нас такий різноманітний та чарівний! І не треба вважати, що краса знаходиться лише у музеях та на виставках — вона завжди поруч! Бо вміння малювати — це не просто вміння зображувати будь-які предмети на папері. Це серйозне пізнання та відкриття великої кількості закономірностей, правил, відчуттів та емоцій.

Студію образотворчого мистецтва «Веселка» було відкрито у 2000 році.

За 12 років існування понад 600 дівчаток та хлопчиків вчилися пізнавати світ.

Студія образотворчого мистецтва «Веселка» — це велика творча сім’я, де навчаються діти різного віку від 3 до 14 років.

Ізостудія має чотири вікові групи: підготовча – діти віком 3-5 років, молодша – 5-7 років, середня – 8-10 років, старша – 10-14 років.

Токарєва Лілія Володимирівна — керівник студії, створила стабільний, самобутній колектив, в якому вихованці вчаться творити. На кожному занятті вона дарує дітям вміння захоплюватися оточуючим світом, можливість дарувати радість людям. Це відбувається поступово: мазок за мазком, лінія за лінією народжується ескіз, потім малюнок, картина.

Лілія Володимирівна вміє відкривати двері до дитячих сердець, вона вміє направити дитину до створення зовсім неочікуваних творів і, як справжній художник, вміє навчити.

Студія образотворчого мистецтва «Веселка» досягла значних результатів у районних, міських, обласних виставках та конкурсах дитячого малюнку, її вихованці, стали лауреатами та переможцями багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.

Related Projects