Секція з бразильського джиу-джитсу «Intelligent» відноситься до діяльності фізкультурно-оздоровчого напряму нашого закладу. Керівник секції -Павлов Олексій Володимирович — це діючий тренер, переможець багатьох чемпіонатів різних рівнів, досвідчений спортсмен, відповідальний педагог. Вид діяльності секції — бразильське джиу-джитсу. Цей напрямок оснований на системі перемагати не витрачаючи великих фізичних зусиль. Будучи однією з універсальних систем знань, які вчать перемагати, бразильське джиу-джитсу об’єднує в собі всі найбільш ефективні прийоми як при боротьбі на середній і далекій дистанції, так і при боротьбі на ближній дистанції чи лежачи. Вивчення та виконання прийомів бразильського джиу-джитсу засновано на глибокому розумінні законів оточуючого нас світу, фізіології та психології людей.

Заняття секції «Intelligent» носять теоретично-практичний характер. Педагог користується  принципом викладання від простого до складного. Завжди застосовує індивідуальний підхід до кожного вихованця, власний показ. Олексій Володимирович уважно вивчає фізичні можливості кожної дитини, приділяє увагу розвитку якостей та усунення недоліків юних спортсменів.

Діяльність секції дуже різнопланова – це фізичні тренування, спортивні зустрічі, участь у семінарах, змаганнях, чемпіонатах різних рівнів. Кожного року діти складають іспити на підвищення рівня майстерності, що стимулюють вихованців бути кращими.

Основні завдання секції:

–    розвинути пізнавальні інтереси і навчальні здібності вихованців;

–     сформувати стійке бачення здорового способу життя;

–    сформувати дружні відносини у колективі;

–    сприяти свідомій профорієнтації вихованців, психологічній і фізичній підготовці до здобуття високих результатів;

–    сформувати фізичну, технічну, духовну підготовки та виховання;

–     розвинути позитивні якості людини: працелюбство, наполегливість у досягненні результату, самостійність, відповідальність за результати власної діяльності;

–     забезпечити поглиблене та розширене вивчення різноманітних технік;

–    зорієнтувати вихованців на формування здатності до самопізнання; розвинути координацію та побудову стратегії;

–    реалізувати ідеї загального, спортивно-оздоровчого та морально-естетичного розвитку дитини у суспільстві;

–    розвинути лідерські якості.

 Навчальна програма секції розрахована на початковий, основний рівні, для вихованців віком від 5 до 18 років. Тренування для вихованців початкового рівня проходять двічі на тиждень. Заняття основного рівня – тричі на тиждень.  Заняття у секції «Intelligent» — це один з кращих способів проведення часу для дітей та підлітків. Хлопчиків цей спорт зробить сильними і мужніми, а дівчаток стрункими та гнучкими.

   

  

Спаренги

  

Related Projects