Вас вітає

зразковий художній колектив

дитячий класичний балет «Реверанс»

Балет – це вид сценічного мистецтва, танцювальна театральна вистава, у якій музика поряд з танцем відіграє важливу роль у розвитку сюжету і створенні відповідного настрою. Класичний балет розвиває в дітей музичність, формує осанку, гарну ходу , сприяє естетичному вихованню дітей.

Івлюшкіна Валентина Петрівна – керівник колективу, створила єдиний у місті колектив дитячого класичного балету. Її колектив стабільний, самобутній, має всі умови для навчання дітей хореографії, розвитку творчих здібностей вихованців.

Валентина Петрівна вважає, що недопустимою є робота з більш обдарованими дітьми за рахунок уваги до решти. Адаптація технічних вимог до індивідуального темпу розвитку кожного учасника дає можливість кожному публічно продемонструвати свої творчі досягнення, взяти повноцінну участь у концертних номерах і навіть у міні-постановках знаменитих класичних балетів, відчути себе причетним до скарбниці шедеврів світової хореографії.

Діти з великою радістю та задоволенням відвідують заняття. На кожному занятті вони не тільки вчаться хореографії, але й пізнають світ класичної музики, яка дає змогу виникненню нових образів, почуттів та уяв.

До бажання дитини танцювати керівник колективу ставиться з повагою, продумуючи індивідуальну програму творчого зростання для кожної дитини. Для кожного обираються посильні орієнтири. Коригування відбувається непомітно для дитини, жодним чином не зачіпаючи, не травмуючи іі гідність.

Колектив є неодноразовим дипломантом міських та обласних фестивалів дитячої художньої творчості «Зоряне коло», лауреат та дипломант міжнародних, всеукраїнських, міських, обласних фестивалів та конкурсів.

За час існування колективу чарівний світ балету відкрили для себе понад 2000 дівчаток. За ці роки багато талановитих вихованців стали професіональними танцюристами, вчителями танцю, балетмейстерами. Деякі ще вчаться у вищих закладах культури, вчать дітей, танцюють на сцені.

Related Projects