«Мистецтво – найглибша форма індивідуалізму,

будь-коли знана людством».

Оскар Уайльд

 

Кредо відділуєдність у меті, свобода у творчості, любов та повага до дитини в кожній справі.

Педагогічна позиція «До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю серце дітям віддавати».

Мистецтво впливає на організацію життєдіяльності дитини, пробуджує внутрішні духовні стимули, забезпечує активне співпереживання і взаєморозуміння в колективі. Мистецтво наповнює вільний час учнів соціально цінним змістом, задовольняє їхні інтереси і потреби, сприяє різнобічному розвитку.

Потреба у творчості властива кожній дитині. Через випробування й успіхи вона пізнає світ і себе. Опановуючи нове ремесло, науку, той чи інший вид мистецтва, діти знаходять нове хобі в години дозвілля, а часто й покликання на все життя.

Так вокальні, хореографічні, театральні, цирковий та музичні гуртки були згруповані у відділі «Мистецтво», яке сьогодні представлене такими колективами:

  • народний художній колектив «Шоу-студія «Беб»;
  • народний художній колектив «Театр пісні «Альянс»;
  • зразковий художній колектив «Хореографічна студія «Грація»;
  • зразковий художній колектив «Хореографічний дитячий ансамбль «Візерунок»;
  • хореографічний ансамбль народно-сценічного танцю «Зоряний»;
  • хореографічна студія сучасного танцю  «UDANСE»;
  • зразковий художній колектив «Театральна студія «Успіх»;
  • циркова студія «Тріумф»;
  • музична студія «Мажор».

Професійна діяльність педагогів спрямована на розвиток особистості, здатної до життєтворчості, формування базових компетенцій творчої особистості, вміння та навички самореалізації в нових соціальних умовах, виховання у дітей естетичного смаку, розкриття артистичного таланту підростаючого покоління через стимулювання емоцій, почуттів, інтересів дітей.

Головним підсумком роботи відділу є участь у концертах та фестивалях району, міста й області, участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях, де художні колективи неодноразово ставали  переможцями та отримували Гран-прі.

Кожні 5 років зразкові та народні художні колективи готують творчі ювілейні та звітні концерти. Це яскраві незабутні свята, де діти почувають себе справжніми артистами та зірками сцени.

Випускники гуртків відділу «Мистецтво» працюють у різних сферах професійної діяльності, але багато хто з них обирає творчі професії, створює свої художні колективи, працює організатором масових заходів  у концертних агентствах, на телебаченні, в театрі, стає фітнес-тренером чи викладачем вокалу, хореографії, музики, тому що вони на все життя закохані в мистецтво грації, краси, чуттєвості й натхнення.

Так з’явилися свої династії, в гуртках відділу навчається багато вихованців, чиї батьки були першими випускниками колективів.

Любов до мистецтва, життя у дружньому колективі, радість творчості – це назавжди залишається в серцях  вихованців  відділу «Мистецтво»

Зразковий художній колектив хореографічний дитячий ансамбль «Візерунок»

Хореографічний ансамбль «Візерунок» сформувався у 1990 році на базі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 78» Шевченківського району Дніпровської

Хореографічний гурток народно-сценічного танцю “Зоряний”

В 2014 році було засновано хореографічний гурток народно сценічного танцю «Зоряний». Керівники ансамблю магістри хореографії, балетмейстери-викладачі, солістки "Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич»

Циркова студія “Тріумф”

Цирк– одне з найдавніших, популярних та улюблених видовищ. Сучасний рівень циркового виконавства вимагає всебічної підготовки – не лише акробатично-трюкової, але

Хореографічна студія сучасного танцю “UDANCE”

Танець – вид мистецтва, в якому художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла. В танці відображається емоційно-образний зміст музичних творів.

Зразковий художній колектив Театральна студія “Успіх”

Записатися у гурток Ваше ім'я (обов'язково) Ваш email (обов'язково) Ваш номер телефону (обов'язково) Ім'я дитини (обов'язково) Гурток (обов'язково) ---"Англійська мова

Зразковий художній колектив “Хореографічна студія “Грація”

Хореографічна студія «Грація» була створена на базі Комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради у

Народний художній колектив Театр пісні “Альянс”

"Пісня – це душа народу, це безмежне поле, засіяне зерном історії і  заквітчане людськими надіями" Народний художній колектив Театр пісні

Народний художній колектив “Шоу-студія “БЕБ”

Колектив шоу-студія «БЕБ» був створений на базі Комунального позашкільного навального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської   міської ради  у

Музична студія “Мажор”

У  КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР з 1992 року працює музична студія «Мажор». Творчий колектив студії у складі Шульман