«Мистецтво – найглибша форма індивідуалізму,

будь-коли знана людством».

Оскар Уайльд

 

Кредо відділуєдність у меті, свобода у творчості, любов та повага до дитини в кожній справі.

Педагогічна позиція «До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю серце дітям віддавати».

Мистецтво впливає на організацію життєдіяльності дитини, пробуджує внутрішні духовні стимули, забезпечує активне співпереживання і взаєморозуміння в колективі. Мистецтво наповнює вільний час учнів соціально цінним змістом, задовольняє їхні інтереси і потреби, сприяє різнобічному розвитку.

Потреба у творчості властива кожній дитині. Через випробування й успіхи вона пізнає світ і себе. Опановуючи нове ремесло, науку, той чи інший вид мистецтва, діти знаходять нове хобі в години дозвілля, а часто й покликання на все життя.

Так вокальні, хореографічні, театральні, цирковий та музичні гуртки були згруповані у відділі «Мистецтво», яке сьогодні представлене такими колективами:

  • народний художній колектив «Шоу-студія «Беб»;
  • народний художній колектив «Театр пісні «Альянс»;
  • зразковий художній колектив «Хореографічна студія «Грація»;
  • зразковий художній колектив «Хореографічний дитячий ансамбль «Візерунок»;
  • хореографічний ансамбль народно-сценічного танцю «Зоряний»;
  • хореографічна студія сучасного танцю  «UDANСE»;
  • зразковий художній колектив «Театральна студія «Успіх»;
  • циркова студія «Тріумф»;
  • музична студія «Мажор».

Професійна діяльність педагогів спрямована на розвиток особистості, здатної до життєтворчості, формування базових компетенцій творчої особистості, вміння та навички самореалізації в нових соціальних умовах, виховання у дітей естетичного смаку, розкриття артистичного таланту підростаючого покоління через стимулювання емоцій, почуттів, інтересів дітей.

Головним підсумком роботи відділу є участь у концертах та фестивалях району, міста й області, участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях, де художні колективи неодноразово ставали  переможцями та отримували Гран-прі.

Кожні 5 років зразкові та народні художні колективи готують творчі ювілейні та звітні концерти. Це яскраві незабутні свята, де діти почувають себе справжніми артистами та зірками сцени.

Випускники гуртків відділу «Мистецтво» працюють у різних сферах професійної діяльності, але багато хто з них обирає творчі професії, створює свої художні колективи, працює організатором масових заходів  у концертних агентствах, на телебаченні, в театрі, стає фітнес-тренером чи викладачем вокалу, хореографії, музики, тому що вони на все життя закохані в мистецтво грації, краси, чуттєвості й натхнення.

Так з’явилися свої династії, в гуртках відділу навчається багато вихованців, чиї батьки були першими випускниками колективів.

Любов до мистецтва, життя у дружньому колективі, радість творчості – це назавжди залишається в серцях  вихованців  відділу «Мистецтво»

Зразковий художній колектив хореографічний дитячий ансамбль «Візерунок»

Хореографічний ансамбль «Візерунок» сформувався у 1990 році на базі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 78» Шевченківського району Дніпровської

Хореографічний гурток народно-сценічного танцю «Зоряний»

В 2014 році було засновано хореографічний гурток народно сценічного танцю «Зоряний». Керівники ансамблю магістри хореографії, балетмейстери-викладачі, солістки "Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич»

Циркова студія «Тріумф»

Цирк– одне з найдавніших, популярних та улюблених видовищ. Сучасний рівень циркового виконавства вимагає всебічної підготовки – не лише акробатично-трюкової, але

Хореографічна студія сучасного танцю «UDANCE»

Танець – вид мистецтва, в якому художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла. В танці відображається емоційно-образний зміст музичних творів.

Зразковий художній колектив Театральна студія «Успіх»

Записатися у гурток П.І.Б одного з батьків (обов'язково) Ваш email (обов'язково) Ваш номер телефону (обов'язково) Прізвище та ім'я дитини, дата

Зразковий художній колектив «Хореографічна студія «Грація»

Хореографічна студія «Грація» була створена на базі Комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської міської ради у

Народний художній колектив Театр пісні «Альянс»

"Пісня – це душа народу, це безмежне поле, засіяне зерном історії і  заквітчане людськими надіями" Народний художній колектив Театр пісні

Народний художній колектив «Шоу-студія «БЕБ»

Колектив шоу-студія «БЕБ» був створений на базі Комунального позашкільного навального закладу «Центр позашкільної роботи № 1» Дніпровської   міської ради  у

Музична студія «Мажор»

У  КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР з 1992 року працює музична студія «Мажор». Творчий колектив студії у складі Шульман