«Мистецтво – найглибша форма індивідуалізму,

будь-коли знана людством».

Оскар Уайльд

 

Кредо відділуєдність у меті, свобода у творчості, любов та повага до дитини в кожній справі.

Педагогічна позиція «До кожної дитини ключ знайти,

У праці результат хороший мати,

Упевнено і творчо до мети іти:

З любов’ю серце дітям віддавати».

Мистецтво впливає на організацію життєдіяльності дитини, пробуджує внутрішні духовні стимули, забезпечує активне співпереживання і взаєморозуміння в колективі. Мистецтво наповнює вільний час учнів соціально цінним змістом, задовольняє їхні інтереси і потреби, сприяє різнобічному розвитку.

Потреба у творчості властива кожній дитині. Через випробування й успіхи вона пізнає світ і себе. Опановуючи нове ремесло, науку, той чи інший вид мистецтва, діти знаходять нове хобі в години дозвілля, а часто й покликання на все життя.

Так вокальні, хореографічні, театральні та музичні гуртки були згруповані в творчому об’єднанні «Мистецтво», яке сьогодні представлене такими колективами:

  • народний художній колектив «Шоу-студія «Беб»;
  • народний художній колектив «Театр пісні «Альянс», «Альянс – voices»;
  • зразковий художній колектив «Хореографічна студія «Грація»;
  • зразковий художній колектив «Хореографічний дитячий ансамбль «Візирунок»
  • хореографічний ансамбль народно-сценічного танцю «Зоряний»;
  • танцювальна студія «UDANСE»;
  • театральна студія «Успіх»;
  • театральна студія «Д.Ж.Е.М.»;
  • циркова студія «Тріумф»;
  • музична студія «Мажор».

Професійна діяльність педагогів спрямована на розвиток особистості, здатної до життєтворчості, формування базових компетенцій творчої особистості, вміння та навички самореалізації в нових соціальних умовах, виховання у дітей естетичного смаку, розкриття артистичного таланту підростаючого покоління через стимулювання емоцій, почуттів, інтересів дітей.

Головним підсумком роботи відділу є участь у концертах та фестивалях району, міста й області, участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях, де художні колективі неодноразово ставали  переможцями та отримували Гран-прі.

Кожні 5 років зразкові та народний художні колективи готують творчі ювілейні та звітні концерти. Це яскраві незабутні свята, де діти почувають себе справжніми артистами та зірками сцени.

Випускники гуртків творчого об’єднання «Мистецтво» працюють у різних сферах професійної діяльності, але багато хто з них обирає творчі професії, створює свої художні колективи, працює організатором масових заходів  у концертних агентствах, на телебаченні, в театрі, стає фітнес-тренером чи викладачем вокалу, хореографії, музики, тому що вони на все життя закохані в мистецтво грації, краси, чуттєвості й натхнення.

Так з’явилися свої династії, в гуртках відділу навчається багато вихованців, чиї батьки були першими випускниками колективів.

Любов до мистецтва, життя у дружньому колективі, радість творчості – це назавжди залишається в серцях  вихованців художнього відділу «Мистецтво»

Зразковий художній колектив хореографічний дитячий ансамбль «Візерунок»

          Хореографічний ансамбль «Візерунок» сформувався у 1990 році на базі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школя

Хореографічний гурток народно-сценічного танцю “Зоряний”

В 2014 році було засновано хореографічний гурток народно сценічного танцю «Зоряний». Керівник ансамблю магістр хореографії, балетмейстер-викладач, солістка Дніпропетровського академічного фольклорно-хореографічного

Циркова студія Тріумф

Цирк – одне з найдавніших, популярних та улюблених видовищ. Сучасний рівень циркового виконавства вимагає всебічної підготовки – не лише акробатично-трюкової, але

Студія танцю “UDANCE”

Танець – вид мистецтва, в якому художні образи створюються засобами пластичних рухів людського тіла. В танці відображається емоційно-образний зміст музичних творів.

Театральна студія “Д. Ж. Е. М.”

                 Величезну, ні з чим незрівнянну радість доставляє дітям театр. Тому у 2013

Театральна студія “Успіх”

  Свою творчу діяльність театральна студія «Успіх», керівник Соломончук Ірина Віталіївна, розпочала в 2010 році і з того часу незмінно

Зразковий художній колектив “Хореографічна студія Грація”

                  У КПНЗ «Центр позашкільної роботи № 1» ДМР з 2005 року працює зразковий

Народний художній колектив ” Театр пісні Альянс”

ПІСНЯ ДОВЖИНОЮ В ЖИТТЯ Сповідь вихованки, а нині одного з керівників  народного художнього колективу «Театр пісні «Альянс» Дозвольте вам представити

Народний художній колектив “Шоу-студія БЕБ”

                           Вже понад 20 років у КПНЗ "Центр

Музична студія “Мажор”

                                  У  КПНЗ «Центр позашкільної роботи