• All
  • Адміністрація
  • Відділ організаційно-масовий
  • Мистецтво
  • Розвиваюче навчання
  • Школа образотворчих мистецтв "Суцвіття"
  • Школа рукоділля

Світюха Олена Анатоліївна

Завідувач відділом “Зразковий художній колектив “Школа рукоділля” та “Народний художній колектив “Школа образотворчих мистецтв “Суцвіття” керівник гуртка “Етикет” та “Світ

Дайліденко Дар’я Євгенівна

кервівник образотвотворчої студії мистецтв “Барвінок”

Гопак Ганна Дмитрівна

керівник гуртка “Петриківський розпис”

Юрченко Марія Романівна

керівник народного художнього колективу Театр пісні “Альянс”

Захарченко Валерія Василівна

Хореограф, керівник зразкового художнього колективу “Хореографічний дитячий ансамбль “Візерунок”

Ляшенко Світлана Володимиріва

Хореограф, керівник хореогафічного гуртка народно-сценічного танцю “ЗОРЯНИЙ” .

Щербакова Світлана Володимирівна

Керівник гуртка Театр моди «Шарм»

Шульман Любов Єгорівна

Керівник музичної студія «Мажор» (фортепіано, сольфеджіо, муз. література)  

Цимбалій Тетяна Іванівна

Педагог-організатор клубу за місцем мешкання  “Фантазія”, керівник гуртка ШОМ “Суцвіття”  гурток “Декоративний розпис”, керівник гуртка студії комплексного естетичного виховання “Розумійко”, дисципліна

Хорошко Ірина Олексіївна

Керівник музичної студія «Мажор» (фортепіано)

Тонконог Наталія Леонідівна

Заступник директора з навчально – методичної  роботи, керівник гуртка з народознавства «В країні Цікавинки»  

Ткаченко Наталія Вікторівна

Відмінник освіти України, керівник народного художнього колективу  шоу – студія “БЕБ”

Тарасевич Світлана Сергіївна

Керівник хореографічної студії сучасного танцю «Udance»

Стернад Наталія Анатоліївна

Відмінник освіти України, керівник народного художнього колективу Театр пісні “Альянс”

Соломончук Ірина Віталіївна

Керівник гуртків Театральна студія «Успіх»,Театральна студія «Д.Ж.Е.М.»

Скульська Тетяна Олександрівна

 Керівник гуртків ШОМ «Суцвіття» гурток «Рисунок», «Живопис, композиція», «Графіка», «Графічний дизайн»          

Седнєва Олена Олексіївна

Методист, керівник гуртка-методист інтелектуального розвитку дітей «В країні Знань»            

Свєрчкова Яна Олегівна

Керівник зразкового художнього колективу “Хореографічна студія «Грація»

Датченко Любов Олександрівна

Керівник гуртків ШОМ «Суцвіття» гурток  «Рисунок», «Живопис, композиція», «Батік», член національної спілки майстрів народного мистецтва України

Постол Світлана Іванівна

Завідувач відділу “Розвиваюче навчання”, керівник гуртка – методист “Юні друзі природи”,  керівник Дитячої міської громадської організації “Асоціація захисту тварин”

Погребняк Раїса Сергіївна

Хореограф, керівник хореографічного гуртка  народно-сценічного танцю «Зоряний»

Павлов Олексій Володимирович

Керівник секції з бразильського джиу-джитсу «Intellіgent»

Мукасєєва Любов Никифорівна

Керівник гуртка ШОМ “Суцвіття” керівник гуртка-методист “Лозоплетіння”,  майстер народної творчості, член спілки майстрів України    

Мойсова Майя Юріївна

Педагог-організатор клубу за місцем мешкання “Фенікс”, керівник гуртка “Світ чудес”  

Мешечко Людмила Михайлівна

Керівник гуртка «В’язання»

Маліновська Інна Вікторівна

Методист, координатор Асоціації молодіжних організацій Шевченківського району «Світ молоді»

Лисенко Інна Олександрівна

Керівнтк гуртків ШОМ «Суцвіття» гурток «Кераміка», Образотворча студія «Барвінок»

Кравченко Віра Олександрівна

Педагог  – огранизатор клубу за місцем мешкання “Феникс” керівник гуртка Циркова студія «Тріумф», Хореографічна студія «Грація» (акробатика),Шоу-студія «БЕБ» (акробатика)

Курапіна Яна Олександрівна

Керівник народного художнього колективу Шоу – студії “БЕБ”, керівник гуртка “Хореографія” студії комплексного естетичного виховання “Розумійко”  

Захорольська Анастасія Андріївна

Керівник народного художнього колективу  шоу- студія “БЕБ”  

Жадан Ірина Вікторівна

Завідувач відділу ” Мистецтво”, акомпаніатор народного художнього колективу Театр пісні «Альянс»    

Гапоненко Марина Вячеславівна

Культорганізатор,  керівник студії комплексного естетичного виховання “Розумійко”, дисципліна “У світі казок”  

Власова Марика Андріїна

Хореограф, народного художнього колективу театр пісні «Альянс» та театральної студії “Успіх”

Відмич Наталія Валентинівна

Керівник зразкового художнього колективу Хореографічна студія «Грація», Театр моди «Шарм» (хореографія, техніка ходи)

Велика Валентина Миколаївна

Педагог- організатор, керівник гуртка  «Дитяча творча майстерня»  

Букреєв Ігор Євгенович

Керівник секції бойових мистецтв  «Лотос» (дисципліни «Козацький двобій», «Східні бойові мистецтва»)  

Бубнова Людмила Іванівна

Керівник гуртка-методист  «Англійська мова», студії комплексного естетичного виховання “Розумійко”, дисципліна “Англійська мова малятам”  

Богиня Валентина Миколаївна

Керівник гуртка всебічного розвитку дошкільників “Пізнайко”    

Іващенко Ольга Володимирівна

Майстер нароної творчості, член національної спілки майстрів народного мистецтва України             керівник гуртка-методист ШОМ “Суцвіття” керівник

Козинець Юлія Павлівна

Керівник гуртка “Петриківський розпис”  

Левіна Олена Василівна

Керівник гуртка всебічного розвитка дошкільників “Центр розвитку і навчання “Умка”  

Лепетуха Тетяна Станіславівна

Керівник гуртка “Чарівний бісер”      

Юрко Альона Іванівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, керівник гуртка з народознавства “Країна Веселкова”  

Михайлова Людмила Іванівна

Директор, Член Міжнародної асоціації позашкільної освіти керівник гуртка-методист “Студії комплексного естетичного виховання “Розумійко”, дисципліна “Розвиваючі ігри. Логіка “    

Макаренко Світлана Петрівна

Керівник гуртка “Вишивка”, майстер нароної творчості, член національної спілки майстрів народного мистецтва України              

Кошара Алевтина Володимирівна

Завідувач відділу  “Розвиваюче навчання”, керівник народного художнього колективу театр пісні “Альянс “