Хореографічна студія народно-сценічного танцю «Зоряний» — переможці! Вітаємо із заслуженими І і ІІ місцями у II Всеукраїнському творчому дистанційному конкурсі «До 30-ї річниці незалежності України». Ці досягнення є доказом високого рівня хореографічних навичок і умінь, майстерності, плідної праці, цілеспрямованості та наполегливості вихованців, педагогів і батьків. «Зоряні» гуртківці в черговий раз довели, що вони можуть вибороти перемогу не лише в очних, але й у дистанційних конкурсах. Тож ми пишаємося ними та зичимо нових досягнень.

Наші творчі колективи долучилися до участі у ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ «Багряна Леся – квітне у віках»(дистанційна участь) / На виконання Указу Президента України № 32/2021, від 29 січня 2021 року, про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки
#ЦПР1 допомагає популяризувати професію пожежного серед мешканців нашого міста! Із метою виховання молоді в дусі патріотизму та з нагоди Дня рятівника педагоги нашого закладу надали допомогу в підготовці будівлі 2 державної пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області щодо відкриття літньої експозиції Пожежно-технічної виставки. У процесі розпису настінного муралу брали участь педагоги нашого закладу Панченко Наталія Михайлівна, Токарєва Лілія Володимирівна та Ярошевська Лариса Олександрівна. Також щиро дякуємо за допомогу керівникам гуртків Міської станції юних техніків!
Приходьте та погляньте на наші старання вживу. А поки що, аби зацікавитися та отримати мотивацію відвідати експозицію, ловіть світлини!
У II Всеукраїнському творчому дистанційному конкурсі ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАїНИ «ПЕРЛИНА МИСТЕЦТВА», м. Черкаси , брали участь наші творчі колективи. Пишаємося їх результатами та досягненнями на цьому конкурсі!
— Театр моди «ГРАФІТІ» — 1 МІСЦЕ;
— Зразковий художній колектив «Хореографічний ансамбль народно-сценічного та сучасного танцю «СИЛУЕТ» — ШІСТЬ 1 МІСЦЬ;
— Творча майстерня «SILVER STAR» — ТРИ 1 МІСЦЯ, ДВА 2 МІСЦЯ і ОДНЕ 3 МІСЦЕ!